הודעות ואירועים

סדרת הרצאות, דלת פתוחה קהילתית, לבני המשפחה הרב דורית 25/11/2018 עפולה

הרצאה "המשפחה הרב דורית - אתגרים והזדמנויות" 28/11/2018 קרית מוצקין

סדנאת מידע וטיפים- לבני המשפחה הרב דורית- 4/11/2018 יוקנעם

"דלת פתוחה"- לבני משפחה מטפלים - ספטמבר 2018 טבעון

 

  החצר הפנימית – מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית

* מרגיש לבד בטיפול המורכב בהורים, בן/בת הזוג, מי מבני המשפחה?  

* חש חסר אונים מול כל המטלות הבירוקרטיות הכרוכות בטיפול וליווי בן משפחה נזקק?

אל תישארו לבד - אנו כאן בשבילכם!  

בני דור הביניים/דור ה"סנדוויץ"/המטפל העיקרי במשפחה ו/או בן הזוג של המטופלים,  אנו מציעים לכם מקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ ומענה מקצועי, אוזן קשבת, תמיכה וליווי בתהליך טיפול בהורים, בני זוג מבוגרים וטיפול בכל בן משפחה.

עם הארכת תוחלת החיים והתקדמות הרפואה, מוצאים עצמם בני דור הביניים מלווים את הוריהם המבוגרים, במקביל לתמיכה בילדיהם המתבגרים ותפקוד מלא במקומות העבודה שלהם. כך גם נופל נתח נכבד מתפקיד המטפל העיקרי על בני הזוג של המטופל.                                                                                                                    

הטיפול האינטנסיבי והממושך עלול לגרום לשחיקה, ליצור תחושת בדידות ואף תסכולים מול בני משפחה אחרים ומול המוסדות השונים. קשה להפנים כי ההורה או בן המשפחה הפך מעצמאי לנתמך, והאדם המטפל עלול לחוות לחץ נפשי בשל המטלה המורכבת המוטלת על כתפיו.    

החצר הפנימית היא מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית. עם מייטב אנשי המקצוע לטובת מענים לבני משפחה המלווים את יקיריהם, מענה מקיף המורכב מפתרונות מעשיים, ליווי ותמיכה. 

khila

experts

develope

שלושת אבני הדרך של "החצר הפנימית":

  • אל תישאר לבד- מענים ממוקדים לבני המשפחה המטפלת ובכלל, אנשי המקצוע שלנו  מציעים: הקשבה, הכלה, עזרה, הכוונה וסיוע מדוייק, מקצועי ומותאם.
  • העלאת המודעות והשיח הציבורי - בנושא בני המשפחה המטפלת, התמודדות הפרט והתמיכה במטפל העיקרי ובבני המשפחה.
  • ידע=כוח, פעילויות ומייזמים המנגישים יידע ומקנים כלים, לטובת התנהלות אפשרית יעילה, במינימום פגיעה בחיי היום יום של המטפל העיקרי (caregiver) במשפחה.

אנו שואפים כי המפגש עם ההורים המבוגרים או בן המשפחה שבו מטפלים, יהיה חוויה יקרה מפז ולא עול, מתוך מטרה לחפש את ההזדמנות שקיימת בכל מצב ...זה אפשרי ! 

לבחירתכם תחומי שירות ומענים מגוונים מתוך סל השירותים שלנו המופיע בלשונית מעלה "המומחים בחצר"

אנחנו כאן בשבילכם, בעת שגרה ברוכה ובעת משבר, בואו נדבר על זה!

אודות

"החצר הפנימית"- מרכז מידע ושירותים למשפחה הרב דורית

החצר הפנימית היא מרחב מקצועי-חברתי המספק פתרונות ליווי ותמיכה למשפחה הרב דורית. המרכז נותן מענים מגוונים לבני משפחה המטפלים במי מבני משפחתם מסיבות שונות של קושי תפקודי עצמאי, כגון גיל מבוגר, תאונה, מחלה ועוד. החזון שלנו הוא ליצור לבני המשפחה מרחב בטוח ופתוח, שיאפשר למשפחה הרב דורית להתנהל בצורה המיטבית במצב הקיים.

אנו מתמקדים בשלוש מטרות עיקריות:

  • מודעות – העלאת המודעות והשיח הציבורי להתמודדות משפחות עם תהליך הטיפול והתמיכה בבני משפחתם.
  • פתרונות מעשיים – הנגשת פתרונות ממוקדים ומקצועיים המיועדים לצרכי בני המשפחה המטפלת כאן ועכשיו.
  • ידע, מיידע ותמיכה – ליווי ושירות מקיף לבני המשפחה הרב דורית ולקהילה, מתוך מטרה שבני המשפחה המטפלת יקבלו את                                     מיטב המענים לצרכיהם במקום אחד ולא יהיו לבד בסיטואציות המאתגרות במשפחה

החצר הפנימית מציעה פתרונות בתחומים מגוונים: מידע כללי, ידע מקצועי, פעילויות, כלים מעשיים, עזרה ותמיכה רגשית ואף ליווי אישי/משפחתי. שירותים אלה ניתנים בכל רחבי הארץ על ידי אנשי מקצוע מנוסים, זמינים ומיומנים.

אנו מזמינים את כל מי שזקוק למענה רגשי ומקצועי עבור עצמו ו/או לבני משפחתו, להיכנס לאתר החצר הפנימית, להיעזר במידע הנמצא בו ולהשתמש בשירותים של אנשי המקצוע העובדים איתנו. באתר החצר הפנימית יכול כל אחד למצוא את המענה המדויק והמתאים עבורו, בנקודת הזמן שבה הוא נמצא בתהליך הטיפול והסיוע לבן משפחתו.

חפשו אותנו בפייסבוק : "החצר הפנימית – דליה בורק"

 

 

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם

*שם:

*דוא"ל:

*טלפון:

הודעה:

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם


הודעה: