הודעות ואירועים

סדרת הרצאות, דלת פתוחה קהילתית, לבני המשפחה הרב דורית 25/11/2018 עפולה

הרצאה "המשפחה הרב דורית - אתגרים והזדמנויות" 28/11/2018 קרית מוצקין

סדנאת מידע וטיפים- לבני המשפחה הרב דורית- 4/11/2018 יוקנעם

"דלת פתוחה"- לבני משפחה מטפלים - ספטמבר 2018 טבעון

 

  החצר הפנימית – מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית

* מרגיש לבד בטיפול המורכב בהורים, בן/בת הזוג, מי מבני המשפחה?  

* חש חסר אונים מול כל המטלות הבירוקרטיות הכרוכות בטיפול וליווי בן משפחה נזקק?

אל תישארו לבד - אנו כאן בשבילכם!  

בני דור הביניים/דור ה"סנדוויץ"/המטפל העיקרי במשפחה ו/או בן הזוג של המטופלים,  אנו מציעים לכם מקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ ומענה מקצועי, אוזן קשבת, תמיכה וליווי בתהליך טיפול בהורים, בני זוג מבוגרים וטיפול בכל בן משפחה.

עם הארכת תוחלת החיים והתקדמות הרפואה, מוצאים עצמם בני דור הביניים מלווים את הוריהם המבוגרים, במקביל לתמיכה בילדיהם המתבגרים ותפקוד מלא במקומות העבודה שלהם. כך גם נופל נתח נכבד מתפקיד המטפל העיקרי על בני הזוג של המטופל.                                                                                                                    

הטיפול האינטנסיבי והממושך עלול לגרום לשחיקה, ליצור תחושת בדידות ואף תסכולים מול בני משפחה אחרים ומול המוסדות השונים. קשה להפנים כי ההורה או בן המשפחה הפך מעצמאי לנתמך, והאדם המטפל עלול לחוות לחץ נפשי בשל המטלה המורכבת המוטלת על כתפיו.    

החצר הפנימית היא מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית. עם מייטב אנשי המקצוע לטובת מענים לבני משפחה המלווים את יקיריהם, מענה מקיף המורכב מפתרונות מעשיים, ליווי ותמיכה. 

khila

experts

develope

שלושת אבני הדרך של "החצר הפנימית":

  • אל תישאר לבד- מענים ממוקדים לבני המשפחה המטפלת ובכלל, אנשי המקצוע שלנו  מציעים: הקשבה, הכלה, עזרה, הכוונה וסיוע מדוייק, מקצועי ומותאם.
  • העלאת המודעות והשיח הציבורי - בנושא בני המשפחה המטפלת, התמודדות הפרט והתמיכה במטפל העיקרי ובבני המשפחה.
  • ידע=כוח, פעילויות ומייזמים המנגישים יידע ומקנים כלים, לטובת התנהלות אפשרית יעילה, במינימום פגיעה בחיי היום יום של המטפל העיקרי (caregiver) במשפחה.

אנו שואפים כי המפגש עם ההורים המבוגרים או בן המשפחה שבו מטפלים, יהיה חוויה יקרה מפז ולא עול, מתוך מטרה לחפש את ההזדמנות שקיימת בכל מצב ...זה אפשרי ! 

לבחירתכם תחומי שירות ומענים מגוונים מתוך סל השירותים שלנו המופיע בלשונית מעלה "המומחים בחצר"

אנחנו כאן בשבילכם, בעת שגרה ברוכה ובעת משבר, בואו נדבר על זה!

אימון אישי

PersonalCoachingMainPic

כשהורינו המזדקנים הופכים מעצמאיים לתלויים באחרים, אנחנו חווים קשיים ארגוניים, רגשיים, כלכליים ואחרים.

מטרות האימון הן, לעצור ולאפשר למתאמן שנמצא בצומת, קושי, אי ודאות, קריסה רגשית/פיסית, לזהות את המשאבים הפנימיים, והחיצוניים שעומדים לרשותו, לזהות את דרכי הפעולה, מה הם החסמים/פחדים וכיצד ניתן לעקוף אותם, מה הם הערכים המובילים כל אחד מאתנו, ובסופו של דבר להבין שכל המיידע קיים בכל אחד מאתנו ובתהליך האימוני אנו מקבלים כלים לזהות, להמשיג את הדברים, לקבל את הכוחות למה שאפשרי וליצור תכנית פעולה מעשית למעבר ממקום המצוי למקום הרצוי.

כתוצאה מכל אלה מתקיים שדרוג באיכות החיים תוך כדי איתור הכוחות הפנימיים שברשות כל אחד המתאמנים  ושימוש במשאבים שזוהו ולא היו בשימוש עד כה.

האימון מהווה מנוף להתחדשות תוך עיסוק בחוזקותיו  של האדם, בכישוריו וביכולת הגלומה בו.

המאמן מונחה על ידי התפיסה הבסיסית כי כל אדם מבוגר הוא חכם ובעל ניסיון ובידיו הידע והיכולת לקבוע את מטרות האימון לפי צרכים ממוקדים ואינדיבידואלים ולהוביל אותו.

המאמן מספק את ארגז הכלים למימוש המטרות.

המייחד את האימון על פני כלים טיפוליים אחרים הוא במרחב בו הוא מתבצע, בראייה של ההווה וזיהוי הרצוי בעתיד, כלומר המעבר מהמצב המצוי למצב הרצוי.

מערכת היחסים בין המאמן למאומן היא שיויונית, פתוחה ומותאמת לקצב של המתאמן. אין בשיחת האימון שיפוטיות, ביקורתיות או דעה קדומה.

המאמן מקבל את המתאמן כאדם שלם היודע מה טוב עבורו ולכן האדם עצמו הוא זה שמכתיב את תהליך האימון.

במרחב האימוני האדם לוקח אחריות ושליטה מלאה על מהלך האימון.

ייחודו של תהליך האימון לכל אדם, ובעיקר למטפל העיקרי במשפחה,  הוא בסיוע ובחיזוק האדם שמציאות חייו השתנתה, עם הגעת תפקיד נוסף בחייו לאורך שנים רבות.

זו היא מסגרת המלווה, מעצימה ומאפשרת למתאמן לנהל את עצמו ואת חייו במהלך תהליך ההזדקנות שלו או מי מבני משפחתו,  להתמודד טוב יותר עם ההווה. להציב מטרות ויעדים ראליים למימוש בעתיד הקרוב  תוך קבלה, השלמה  והתפייסות עם  העבר, ההווה והעתיד הקרב.

בואו נדבר על זה !!!

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם

*שם:

*דוא"ל:

*טלפון:

הודעה:

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם


הודעה: