פרופיל

המלצות

פרסומים ומדיה

דבר העורך ינואר 2017

שלום לכולם,
חודש ינואר עבר ועמו עדכונים מעניינים בתחום הפיננסיים והביטוחים.
שני אנשי מקצוע של "המומחים בחצר" הוסיפו לנו ידע משמעותי וטיפים חשובים:

  • עו"ד אילן גולדנברג סיפר על מלחמת האלמן בחברת הביטוח והבנק – בטיפ המרתק מספר לנו אילן כיצד אפשר לתבוע ולזכות מול גופים פיננסיים הממשיכים לגבות תשלומים שלא כחוק.
  • מירי בונה עדכנה אותנו על היבטים פיננסיים שעומדים להשתנות השנה ואשר נוגעים לכל אחד ואחת מאתנו. למשל העלאת שכר מינימום הרלבנטי לאנשים שעומדים להעסיק עובד זר, זכויות פנסיה וכך הלאה.

נוסף על הטיפים הללו, אני מזמינה אתכם לקרוא את המאמר החדש באתר על "אתגרים בהעסקת עובד זר – עבור בן משפחה הסיעודי". במאמר אנו סוקרים את האתגרים, ההתלבטויות ואת הקשיים העומדים בפני משפחה שהגיעה להחלטה על העסקת עובד זר.

החודש היו לנו כמה מפגשים ואירועים מיוחדים בחצר הפנימית:

  • 1/1/2017 – התקיימה הרצאת חשיפה והכרות של החצר הפנימית בפני 40 אנשי עסקים ביוקנעם, את ההרצאה העבירה דליה בורק – מאמנת אישית/משפחתית לבני המשפחה המטפלת ויזמת "החצר הפנימית"-מרחב ידע ושירותים למשפחה הרב דורית.
  • 3/1/2017 – נפגשנו במפגש "סוגרים/פותחים שנה" בבנימינה, כ-20 אנשי מקצוע יחודים חברי החצר, המנגישים שירותים ייחודים לבני המשפחה המטפלת. במפגש דנו על שהיה ב-2016 ועל התוכניות של "החצר הפנימית" ל-2017. הצטרפה אלינו שוש גור שכתבה ספר על חוויותיה כמטפלת עיקרית בבן זוגה, סיפורה המרגש והייחודי הובא לפנינו בגוף ראשון. לספר קוראים: "להיפרד ולאהוב". 
  • 17/1/2016 – התקיימה הרצאה מרתקת בכפר סבא של חני בגריש, שהביאה בגוף ראשון את סיפורה וסיפור משפחתה כמטפלת עיקרית באב חולה אלצהיימר. זה היה ערב משמעותי וחשוב להעברת המסר ובעיקר בצורך בתמיכה ועזרה של מאמן אישי למטפל העיקרי ובני משפחתו, כדי לצלוח בצורה הטובה ביותר את התהליך הארוך והלא פשוט.
  • 26/1/2017 – הרצאה בנושא: "המשפחה הרב דורית – אתגרים והזדמנויות" על ידי דליה בורק – יזמת החצר הפנימית, במסגרת קורס של רכזי מעורבות חברתית משרד החינוך מחוז צפון, בהובלתה של המפקחת דבורה בן ששון.
  • 31/1/2017 – התקיים יום עיון לאנשי מקצוע ביוזמת אש"ל ג'וינט בנושא חשוב "תקופת החיים החדשה" – חשיפת מענים חדשים לבני +60. ביום זה עלו נושאים מעניינים ורלוונטיים נוסף על המפגש הבין אישי, והתקיים דיאלוג עם בעלי התפקידים בתחום זה. ביום עיון זה השתתפו שלושה בעלי מקצוע מהחצר הפנימית – מרחב ידע ושירותים למשפחה הרב דורית www.405060.co.il.

אני מזמינה אתכם ליצור עמנו קשר וליהנות מהשירותים הניתנים על ידי המומחים בחצר והמידע הרב שיש באתר.
שלכם
דליה בורק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 + 6 =