פרופיל

המלצות

פרסומים ומדיה

חוות דעת על ערב ההשקה

דליה יקרה,
התחלת להניע תהליך חשוב של מענה/מתן כלים "לילדי דור הסנדביץ" האחראים על טיפול בהורים המתבגרים בהיבטים שונים ומגוונים. האתגר במשימה, זה להפיץ את הבשורה. מקווה שמכאן נשלב כוחות ונעלה לתודעת הקהילה.
ערב ההשקה תוכנן בקפידה עם תשומת לב לכל פרט. אין לי ספק שהעשייה בהמשך תהיה ברמה כזו.
יישר כוח לדליה ולכל השותפים
יפעת בורקין דרך אחרת

One thought on “חוות דעת על ערב ההשקה

  1. ערב טוב דליה היקרה
    מכיוון שלמחרת ערב ההשקה נסענו לטיול מרתק בקובה קוסטה ריקה ופנמה אני כותבת את חוות הדעת רק היום. ראשית, האווירה הייתה באמת נעימה ו"משפחתית" ואפשר היה להתרשם מהנושא שדליה החליטה להתמחות בו – ליווי ואימון בני המשפחה שיש בה סניור מבוגר.
    מדובר כאן לא רק ב"ילדי הסנדוויץ" אלא בכל המכלול של המשפחה הרב דורית שיש בה גם מבוגרים "סניור" כפי שנקראים לפעמים.
    אנחנו בפורטל "מעגלי החיים +60" שמנו לנו כמטרה מרכזית את שיפור איכות החיים בגיל השלישי ומה יותר חשוב וקובע לגבי איכות החיים אם לא המשפחה ומערכות היחסים בה. היום, תוחלת החיים עולה כל הזמן וכמעט בכל משפחה יש רצף של 3-4 דורות. כתוצאה מגישה זו אני שמחה לשיתוף הפעולה שיש בין הפורטל שלנו ובין החצר הפנימית ואנחנו נמשיך לפעול יחד להעלאת המודעות לנושא, להנגשת מידע ותמיכה בעת הצורך ולקיום מערכות בין דוריות בריאות וטובות גם בשגרה טובה. ערב ההשקה היה פתיחה טוב והפאנל שהתקיים בו אפשר זוויות ראייה רבות אשר רצוי שיחברו יחד כדי לתת מגוון פתרונות. גם ההרצאה המרכזית הייתה מרתקת ומעוררת חשיבה. להתראות בפעילויות הבאות תוך כדי העלאת המודעות לנושא החשוב – שמחה על שיתוף הפעולה תמיד – אלקה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

5 × one =