הודעות ואירועים

סדרת הרצאות, דלת פתוחה קהילתית, לבני המשפחה הרב דורית 25/11/2018 עפולה

הרצאה "המשפחה הרב דורית - אתגרים והזדמנויות" 28/11/2018 קרית מוצקין

סדנאת מידע וטיפים- לבני המשפחה הרב דורית- 4/11/2018 יוקנעם

"דלת פתוחה"- לבני משפחה מטפלים - ספטמבר 2018 טבעון

 

  החצר הפנימית – מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית

* מרגיש לבד בטיפול המורכב בהורים, בן/בת הזוג, מי מבני המשפחה?  

* חש חסר אונים מול כל המטלות הבירוקרטיות הכרוכות בטיפול וליווי בן משפחה נזקק?

אל תישארו לבד - אנו כאן בשבילכם!  

בני דור הביניים/דור ה"סנדוויץ"/המטפל העיקרי במשפחה ו/או בן הזוג של המטופלים,  אנו מציעים לכם מקום שבו תוכלו לקבל ייעוץ ומענה מקצועי, אוזן קשבת, תמיכה וליווי בתהליך טיפול בהורים, בני זוג מבוגרים וטיפול בכל בן משפחה.

עם הארכת תוחלת החיים והתקדמות הרפואה, מוצאים עצמם בני דור הביניים מלווים את הוריהם המבוגרים, במקביל לתמיכה בילדיהם המתבגרים ותפקוד מלא במקומות העבודה שלהם. כך גם נופל נתח נכבד מתפקיד המטפל העיקרי על בני הזוג של המטופל.                                                                                                                    

הטיפול האינטנסיבי והממושך עלול לגרום לשחיקה, ליצור תחושת בדידות ואף תסכולים מול בני משפחה אחרים ומול המוסדות השונים. קשה להפנים כי ההורה או בן המשפחה הפך מעצמאי לנתמך, והאדם המטפל עלול לחוות לחץ נפשי בשל המטלה המורכבת המוטלת על כתפיו.    

החצר הפנימית היא מרחב מידע ושירותים למשפחה הרב דורית. עם מייטב אנשי המקצוע לטובת מענים לבני משפחה המלווים את יקיריהם, מענה מקיף המורכב מפתרונות מעשיים, ליווי ותמיכה. 

khila

experts

develope

שלושת אבני הדרך של "החצר הפנימית":

  • אל תישאר לבד- מענים ממוקדים לבני המשפחה המטפלת ובכלל, אנשי המקצוע שלנו  מציעים: הקשבה, הכלה, עזרה, הכוונה וסיוע מדוייק, מקצועי ומותאם.
  • העלאת המודעות והשיח הציבורי - בנושא בני המשפחה המטפלת, התמודדות הפרט והתמיכה במטפל העיקרי ובבני המשפחה.
  • ידע=כוח, פעילויות ומייזמים המנגישים יידע ומקנים כלים, לטובת התנהלות אפשרית יעילה, במינימום פגיעה בחיי היום יום של המטפל העיקרי (caregiver) במשפחה.

אנו שואפים כי המפגש עם ההורים המבוגרים או בן המשפחה שבו מטפלים, יהיה חוויה יקרה מפז ולא עול, מתוך מטרה לחפש את ההזדמנות שקיימת בכל מצב ...זה אפשרי ! 

לבחירתכם תחומי שירות ומענים מגוונים מתוך סל השירותים שלנו המופיע בלשונית מעלה "המומחים בחצר"

אנחנו כאן בשבילכם, בעת שגרה ברוכה ובעת משבר, בואו נדבר על זה!

הפעילויות שאני מעבירה

  • הרצאת חשיפה – החצר הפנימית, מה, למי ולמה?
  • הרצאות/רב-שיח/פאנל של מי מבעלי המקצוע שבחצר הפנימית.
  • אימון תומך לבן משפחה מטפל על סוגיו השונים.

סדנרצאות והרצאות שונות הן פעילויות המתאימות לקבוצות בין 12-24 איש, מתוך מטרה לקבל ידע, להציג סיפורי מקרה אישיים ולחוות בכל מפגש נושא משמעותי אחר.

זהו שילוב מנצח של הרצאה + סדנא, הנותן למשתתף מקום משמעותי. זו סדרת מפגשים תהליכית שיוצרת השפעה משמעותית על המשתתף.

סדנרצאה

סדנרצאה היא מפגש ייחודי, מרגש, מרתק וחווייתי באחד מהנושאים שנבחרים מתוך רשימת הנושאים. יש מגוון סדנרצאות לבני המשפחה המטפלת, בני 60-50-40, וגם לבני זוג של המטופל במשפחה. המפגשים, ההרצאות והסדנה מלווים במדיות מגוונות. סדנרצאה מיועדת לכל אחד מאתנו, כי הרי כולנו פוגשים/נפגוש את תפקיד "המטפל העיקרי במשפחה" בעבר/בהווה/בעתיד. זו אכן הזדמנות לחוות, ללמוד ולקבל מידע, מענים וקבוצת שייכות.

סדנרצאה הינה שילוב ייחודי של סדנה חווייתית מרגשת משולבת עם הרצאה מלמדת ומחדשת, כאשר כל מפגש הינו בין שעה וחצי לנושא נבחר. קיימות מספר אפשרויות לסדנרצאה, על פי התאמת המענה לצורך המזמין:

  1. מפגש חשיפה חד פעמי.
  2. סדרת שלושה מפגשים נבחרים בני שעה וחצי, מתוך הרשימה מטה.
  3. סדנה תהליכית ומעמיקה, מודולארית למפגשים בני שעה וחצי. המפגשים כוללים את פתיח דרך חווית הפעולה באימון, זיהוי משאבים, חסמים, דרכי פעולה, וזיהוי ההזדמנויות מול הקשיים. בסיום התהליך מקבל כל משתתף כלים ובונה תכנית פעולה מותאמת אישית עבורו, שתאפשר למשתתף פעולה יומיומית אפשרית ומיטבית במצב הקיים.

ישנם מגוון נושאים שאפשר להזמין בסדנרצאה:

קרא עוד….

line1

הרצאת חשיפה

מפגש החשיפה הוא מפגש חד פעמי בן שעה וחצי. במפגש נכיר מקרוב את מהות, מטרות, ומשמעות המקום החצר הפנימית, ברמה האישית והקהילתית שמטרתה לתת מענה לצרכים המגוונים של המשפחה הרב דורית, בכל מה שקשור ל- CAREGIVER ומשפחתו. זהו מיזם קהילתי חברתי ששם לו למטרה להעלות, להנגיש, לפתח את השיח הציבורי תוך כדי מתן מענים אנושיים ומקצועיים תחת "מטריה" אחת.

קרא עוד…

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם

*שם:

*דוא"ל:

*טלפון:

הודעה:

להמשך תקשורת וקבלת המענה הרצוי מלאו פרטים ונחזור אליכם


הודעה: