דליה בורק-אימון ממוקד תוצאות לבני המשפחה המטפלת

התהליך המרכזי המתבצע במסגרת האימון ממוקד התוצאות, הוא בניית מסלול הצלחה שלך המתאמן המתאימה עבורך במדויק, בתחום נבחר או בראייה כוללת של חייך וזאת במסגרת חייך האישיים או בתפקידך ועיסוקך נכון לנקודת הזמן של האימון.

האימון ממוקד התוצאות מתמקד בלסייע למתאמן למנף את מכלול היכולות והמשאבים שלו לרמות הישגים, תוצאות ולהצלחה אישית וארגונית אליהן הוא שואף. האימון ממוקד התוצאות הוא מעין מערכת הפעלה המכוונת להפיק רמת הצלחה גבוהה ותוצאות מצוינות מנתונים קיימים.

השאלה המרכזית בה מתמקד האימון ממוקד התוצאות היא: היכן המתאמן נמצא היום,להיכן הוא שואף להגיע, ומה הוא נכון ומוכן לעשות בשביל זה? 

אימון ממוקד התוצאות מאפשר למתאמן, להבין, לראות, להמשיג ולהעלות למודעות העצמית, תוך יצירת "מראה" אישית עם "מסכת חמצן" שתאפשר ליצור תכנית פעולה יישומית ומתאימה למימוש והשגת התוצאה הנבחרת, ובביצוע תכנית פעולה זו הלכה למעשה. לעבור מהמצב המצוי למצב הרצוי שהגדיר המתאמן.

העקרון המוביל באימון ממוקד התוצאות, שהמתאמן הוא המומחה לחייו,

 

תמונת טלפון של המומחהטלפון

050-3117123

תמונת מייל של המומחהאימייל

bork22@gmail.com

תמונת אתר אינטרנט של המומחהאתר אינטרנט

www.405060.co.il

פרופיל

השכלה

האיגוד הישראלי לקואוצ'ינג ולייעוץ ארגוני ממוקד תוצאות-לשכת המאמנים המקצועיים לישראל(ע"ר)

ika

לשכת המאמנים – זה הגוף הגדול בישראל מבחינה כמותית,

והוא מאגד בתוכו אלפי עוסקים פרטיים בהכשרה ובאימון.

tech

 

נסיון מקצועי

מאמנת אישית בדרך פרטנית/משפחתית/קבוצתית בתהליך אימון ממוקד תוצאות.

מתמחה באימון לבני המשפחה המטפלת, (בנים, בני זוג של הסניור במשפחה) מתן מקום, מרחב בטוח ומאפשר, כלים ומענים ל"מטפל העיקרי" במשפחה, בני ה- 40-50-60 / דור הסנדוויץ', העסוקים בתפקיד נוסף, משמעותי ומאתגר שלא הוכנו אליו מראש.

בעלת ניסיון רב באימון אישי מקצועי לעצמאיים המעוניינים בתהליך קצר, למקד ולייצר מענה/שרות/מוצר חדש בתחום עיסוקם, על מנת להרחיב את קהל הלקוחות ולהנגיש מענה חדש וייחודי.

תחומי התמחות

תהליך אימון אישי ממוקד תוצאות – בתהליך האימוני המתאמן לומד לזהות ולהמשיג עבורו את הערכים המרכזים המובילים אותו ואת והחסמים המעכבים. בשלב השני, בעזרת הכלים שנרכשו בשלב הראשון, המתאמן בוחר תוצאה רצויה חשובה ומשמעותית עבורו, שתאפשר לו לעבור מהמצב הקיים/המצוי בהווה למצב הרצוי. בשלב השלישי נבנית תוכנית פעולה אופרטיבית למימוש הצעדים ולהשגת השינוי.

אימון משפחתי ממוקד תוצאות התהליך מתבצע עם האנשים המשפעים/מושפעים מהצורך המוגדר במשפחה: אחים/אחד מההורים/אדם משמעותי למשפחה ובכל מארג המשרת את מטרת האימון. במידה והפנייה ממוקדת מראש לנושא מוצהר, התהליך הינו קצר. האימון כולל בטוחו את המוסבר מעלה ב"אימון אישי ממוקד מטרות".                                                    

 אימון קבוצתי ממוקד תוצאות – אימון בקבוצה סדנאית- עד 18 איש, המוזמן מארגון עצמאי, ששם לו מטרה לתת מקום בטוח ופתוח לקבוצת אנשים הזקוקה למסגרת תומכת, הענקת כלים והעצמת הקבוצה ואנשיה. הדגש כאן על הכוח של הקבוצה והתנאים שהיחד של הקבוצה מאפשר.(הדרך היא של אימון ממוקד תוצאות וכלים מגוונים נוספים)                                                                    

אימון אישי תעסוקתי ממוקד תוצאותכאשר בעל מקצוע נמצא בתקופת צומת, משבר, קושי, רצון של יצירת מוצר שירותי נוסף/חדש אך מתקשה ליצרו לבד ולמקדו – כאן האימון האישי הממוקד, נותן את המענה בכלים של האימון האישי ממוקד תוצאות ובשיטת ה"משפך" – עד זיקוק התוצאה המייטבית – המוצר החדש !!!

המלצות

טל מספרת ומסכמת את תהליך האמון שעברה…(אימון אישי ממוקד תוצאות)      

 איך הייתה העבודה? איזה משוב את רוצה לתת? (משוב למאמנת)                                                                                    לא קלה, ומצד שני יעילה מאד. אני שמחה מאד שמסגרת האימון הייתה קבועה ועקבית. אני שמחה מאד שהתעקשת שאסכם כל מפגש ואכין שיעורי בית. המסמך שנוצר לאורך התהליך שלנו הוא מדהים, וילווה אותי לאורך זמן. ברמה האישית אני מרגישה שנוצר ביננו קשר מעולה, אני חושבת שאם היינו נפגשות במקרה (עניין של שנתון של הילדים, לא יותר) היינו מוצאות שפה משותפת ומתחברות באותה מידה.                                                                                                                           שמחתי מאד שהיית קשובה לי. היו כמה נקודות בהן בחרת להוריד את כובע המאמנת ולהיות לרגע "חברה", ולתת לי עצות טובות. זה עזר לי מאד והרגשתי שיש לי תומכת, לא רק מנחה. אני מבינה שזה חורג מתהליך האימון אבל אני יכולה להגיד לך בוודאות שהרגעים האלו ייצרו ביננו רמה אחרת של אמון, ואפשרו לי להיפתח יותר. תודה לך על כך.                                        התהליך היה ברור, מובן ובעיקר המתנה שנתתי לעצמי – היכולת שלי בשלב זה לבחור, להגדיר ולתכנן את הדבר שהכי נכון לי באותה נקודת זמן הייתה מאוד משמעותית וחשובה.

אימון אישי מקצועי שחווה אריה

ברצוני להודות לדליה על האימון האישי מקצועי שאני עובר אצלה.

אני עוסק ברפואה משלימה מזה מספר שנים והיו לי בתחום הזה מספר מאד מצומצם של מטופלים.                                         בתהליך האימון, דליה הביאה אותי בעזרת שאלות והכוונה לשינויים משמעותיים בדפוסי החשיבה, ההתנהלות שלי, גרמה לי לפעול באופן מאורגן, ממוקד, הנחתה אותי כיצד להתנהל בצורה נכונה כדי להגדיל את מספר המטופלים.

נהניתי מהידע שלה , יכולת האבחון ,הניתוח וההבנה שהפגינה וכן יכולתה לזהות את החולשות שלי. בעזרתה הצלחתי להגדיל את מספר המטופלים, באופן משמעותי, נושא שהיה אצלי מאד בעייתי. אני יודע שזכיתי במתנה מדוייקת, שמח שהעזתי ללכת בדרך המאתגרת שמאפשרת לי התקדמות והתפתחות מקצועית.

כמו כן התרשמתי מיכולתה להפיק פרויקטים מורכבים כמו הפרויקט שאמור לתת מענה למשפחה הרב דורית ,

דליה היא היזמית של פרויקט "החצר הפנימית"- מרכז יידע ושירותים למשפחה הרב דורית – מייזם חשוב ונהדר.

ישר כוח.

האימון שעברתי בזכותך ואיתך.                                                                                                               האימון היה עבורי, כמו מסע לתוכי, מסע בו הרגשתי מועצמת ומחוזקת. הכרתי את פנמיותי ואהבתי את עצמי. באימון הצבתי מטרות של רצון להיות יותר בשליטה על הכעסים שלי. להיות יותר משחררת. לדעת לתכנן מראש ולהכניס יותר רוגע ונוחות לחיי. אני מרגישה שאני מצליחה ליישם את המטרות הללו, יש לי הרבה מודעות וכלים להצלחת היעדים. כמו, יציאה בזמן לבית ספר, כבר לא מחכה לבניי להסעה לבית הספר, מי שלא מוכן בזמן נוסע לבד. כך אני יותר נינוחה ,ורגועה בדרכי לעבודה.                                                         אני יוצאת מהפגישות יותר מחוזקת, יודעת שגם עם אמעד, יש בי את הכלים, והיכולת, להיות יותר מודעת. אני יותר משוחחת עם בן זוגי,מצליחה לרתום אותו לכל מהלך חינוכי שקורה בבית, בקבלת החלטות. אנחנו הופכים יותר לשותפים, ויש יותר כבוד הדדי.                                                                                             העבודה איתך, נתנה לי הרבה כוחות, תחזוקה להמשך השבוע. היום אני יודעת, שזה משפיעה ביום יום. יש מעידות, ויהיו. אבל אני יותר מודעת. יותר עם בטחון עצמי. לוקחת את הדברים יותר בקלות. יש לי מוטיבציה להיות אמא, רעייה, חברה, בת, אחות ועוד.. טובה יותר, עם נתינה, יושרה וכבוד ליקרים לי ולזולת.  תודה דליה, את מדהימה, תבורכי ומאחלת למתאמנים רבים לחוות את הדרך שעברתי איתך.

פרסומים ומדיה


אימון אישי הינו תהליך בו נשמרת דסקרטיות ברמה הגבוהה ביותר,

כזה המאפשר למתאמן להביא עצמו באופן בטוח ופתוח באופן מייטבי, איש איש על פי מה שמתאים לו.

קיים מקום בתהליך בו המתאמן יכול לפנות ולשאול אנשים משמעותיים עבורו,כחלק מהגדלת המשאבים ויצירת מענים מקדמים חדשים עבורו.

                                                   משתפת מסרים שיכולים להסביר את חשיבות האימון כ"מתנה",                                                        ומשמעות העצירה ולתוצאות בתהליך האימון שהוא מזמן ומאפשר.

ההורים כגב שלנותתפלל שיהיה לך כוח להתמודד

אימון מוקטן להעלאה