אימון לייזר – במשפחה הרב דורית

כמי שעוסקת בתהליכי אימון מגוונים לאורך שנים, ובעיקר אימון והעצמה של בני משפחה החווים אתגר עם מי מיקיריהם במשפחה, זה שאינו מעוניין/מסוגל עדין להגיע למפגשי גישור ודיאלוג, הכלים בהם אני משתמשת עם אותו אדם הם מגוונים ומותאמים לצורך. מי שכן מבקש לשפר את הרגשתו, תחושתו, להתעצם ולחיות חיים רגועים כאן ועכשיו זוכה למפגש אימוני אישי ממוקד – שנקרא אימון לייזר.

אז מה זה אימון לייזר בתחום המשפחה הרב דורית?

כאשר אדם אחד במשפחה מבקש לעבור תהליך פירוק האתגר, הקושי, ההתלבטות עם עצמו, לטובת רצוי טוב יותר, הוא מגיע לשיחת אימון אחת עד שתיים ממוקדת המאפשרת להגיע לתובנות, לצאת מתקיעות ולקבל החלטות והכל תוך כדי תהליך אחד עוצמתי וממוקד.

איך זה עובד?

כאשר אדם בוחר להתבונן על עצמו, על מערכות היחסים בהם הוא מעורב/מוביל, במשפחה ובכלל,
ניתנת לו ההזדמנות לקבל מקום, הקשבה והבעה, שאלת שאלות, מיקוד בחוזקות שלו, אחיזה בגורמי הצלחה מהעבר ואלו שיכולים לעזור לנו בחיים גם קדימה .

באימון הלייזר במשפחה הרב דורית אנו נזכרים במה שבאמת חשוב לנו, ואלה מהווים את אבני הדרך עליהם צועדים מתוך בחירה לשחרור כעסים ותקיעות בהווה.

כמה זמן לוקח תהליך לייזר אישי/משפחתי?

המטרה להביא דילמה אחת ממוקדת המטופלת באותו מפגש, מתפרקת וניבנת מחדש באופן אפשרי ומעצים, במפגש אחד !!!

יש לך דוגמא?

בהחלט, רותי הגיעה עם דילמה שמטרידה אותה לאורך חודשים…בנה הבכור שהתחתן וגר שעתיים ממנה, ממעט ליצור קשר, התקשורת עמו שטחית ולא רגשית, רותי מרגישה שבנה מרחיק את אשתו/כלתה של רותי, ולא ניתנת להן ההזדמנות להכיר זו את זו.

רותי לא מעזה לומר זאת לבנה, וככל שעוברות השנים רותי מרגישה שהיא מפספסת בניית קשר שהוא ממש חשוב להווה ולעתיד (שיולד נכד/ה).

בדילמה זו שאלתי את רותי שאלות ממוקדות שהורידו לרותי "אסימונים", הביאו אותה לבחור מה ואיך הייתה רוצה לעשות, מהמקום שלה בלבד, בנינו תכנית פעולה מדורגת בטווחי זמן משתנים ורותי יצאה לדרך…

כעבור חודש יצרה קשר עם אור בעיניים, שיתפה את ההצלחה וביקשה להגיע שוב עם דילמה חדשה וממוקדת…

זהו אימון לייזר במשחה הרב דורית, מתנה מיוחדת ואפשרית (-:

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן