העזנו לעשות את הדרך !

גיא בן 48 – בן בכור.

כשחיפשנו דרך ומישהו שילווה את משפחתנו, בעקבות מחלתו של אבי,  הופננו לדליה,עם המלצה חמה.   

המטרה הייתה להוריד את המתח, אי הוודאות ולייצר תקשורת בונה בייננו, ללבן את הסוגיות והנקודות שמטרידות אותנו, ולבנות את התשתית להמשך הדרך על ידי ביצוע צעדים פרקטיים שיאפשרו ליצור סדר יום איכותי לשני הוריי, זיהוי פתרונות לעזרה וגיבוי במידת הצורך על ידי משאבים חיצוניים. (מיצוי זכויות, מיידע מקצועי, ביטוח לאומי ועוד)ואף היערכות פיננסית ופנסיונית להמשך הדרך.

הצורך בליווי המשפחה שלי ובעיקר בליווי אימי (בת זוג) הינו דבר חיוני והכרחי עבורנו, על מנת לאפשר למשפחה להיערך מחדש ולבנות את הדרך שלה להתמודדות עם הצרכים החדשים שעולים עם מחלה קשה של אחד מההורים.

אנחנו בחרנו בהנחייתה של דליה, כדי לקיים תהליך של מפגשים משפחתיים, בהם העלינו את הצרכים שלנו כפרטים וכמשפחה ובעיקר את הצרכים של אימי ( כבת זוג שמלווה את אבי החולה ).
דליה הובילה אותנו תוך מספר פגישות בדיאלוג פתוח ומאפשר למצב שבו אנו יכולים להרגיש יותר בטוחים בהמשך הדרך, שיש לנו כלים פרקטיים, תוכנית שידועה ומקובלת על כולנו ופתרונות לסוגיות שהטרידו אותנו ואלה שמטרידות אותנו, תוך בניית תשתית להמשך הדרך ע"י תוכנית פעולה סדורה ומוסכמת על כולנו.
 
אני חושב שמיזם "החצר הפנימית" מייצר מענה ופתרון במקום שבדרך כלל מוזנח ולא מטופל והוא בן הזוג והמשפחה שמלווה הורה שחולה במחלה קשה .
עבורנו זאת הייתה "הצלה" שהפכה את המסע הזה  לברור ולדרך שניתנת למעבר ולא למשהו קשה ומייאש.
 
אני רוצה להודות לדליה שליוותה אותנו בסבלנות וכיוונה אותנו לפתרונות ולתשובות לשאלותנו/
בהערכה – גיא שבתאי 

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן