עוברים/מעבירים דירה

מכירים את השלב בו אנו צריכים לקחת החלטה משמעותית, בעלת משמעות עבורינו ואלה שסביבנו? אחת מהסיטואציות האלה היא מעבר מגורים בגיל מבוגר.

מה קורה שצריך להתכונן למעבר מקום מגורים אחד לאחר? איך מחליטים מה ואיך נכון ומתאים, מתאים למי?איך אורזים חיים שלמים – בהעברת ציוד אישי/משפחתי לאחר 30-40 שנה באותו בית, ציוד יקר ערך בעיקר רגשי. הבית בו התנהלו חיים שלמים, מזוג צעיר, משפחה, ילדים, שמחות וימים קודרים. מה עושים עם כל הציוד בחדרי ה"ילדים" שהשאירו בבית ההורים? מה משמרים לזכרון ואולי לנכדים? מה זורקים/מוסרים/מוכרים? האם משמרים את הקיים או קונים ציוד וריהוט חדש? איך עושים זאת בשלווה, תוך שמירת איכות החיים, בבריאות וכמה שפחות "להפריע" לילדים?

דילמות אלה ורבות נוספות עולות בתקופת חיים שבה בני ה- 70-80-90 מחליטים מרצון או מאין ברירה שעליהם לשנות את קורת הגג. זה שלב משמעותי לבני הזוג או ליחיד ולמשפחה כולה, ברמה הרגשית והפיסית

איך מתכוננים לשלב זה? עם מי מתייעצים, משתפים, נעזרים בסביבה הקרובה ומאדם מקצועי שאינו מעורב רגשית, בעל נסיון ממקרים של אחרים, זה שיכול לתת טיפים, מיידע, תמיכה. לייצר דיאלוג מובנה בנושא עם בני המשפחה ולבנות תכנית פעולה מותאמת, מתוך יצירת תקשורת עם בני המשפחה/חברים/אנשים מהקהילה, כזו הלוקחת בחשבון את כל הצרכים, משאבים, לוחות זמנים ועוד.

אז מה אתם אומרים, להתכונן, לתכנן ולהעזר בשלב משמעותי זה, זו הזדמנות או אתגר? אילו הזדמנויות אתם מזהים? אילו חסמים עולים? אם יכולתם לבחור-איך הייתם רוצים זאת עבורכם? מה נכון לכם/להוריכם בצומת חיים זו ?

לטובת תכנון והתארגנות מתאימה – כזו שתהפוך את המעבר להזדמנות, אנו כאן בשבילכם בני המשפחה, עם אנשי מקצוע מעולים שעוזרים משלב התכנון עד שלב האריזה תוך סבלנות ודיאלוג עם מי מבני המשפחה. אל תישארו לבד, אל תכבידו על עצמכם במקום שניתן להיעזר, דברו עם ילדכם/יקירכם על הנושא – אנחנו כאן בשבילכם.

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן