טיפול משפחתי

המשפחה היא האלמנט הקריטי ביותר בחיינו; אנו משפיעים ומושפעים מהמערכת העדינה הזו בקלות רבה, ואם ההרמוניה שבה נפגעת בצורה כלשהי – כל התא המשפחתי עלול להתערער. טיפול משפחתי נכנס לתמונה בדיוק במצב זה, כאשר לדוגמא אחד הילדים 'בעייתי' יותר מאחרים ויש להיכנס לשורש הבעיה ולהבין בדיוק ממה ההתנהגות נובעת. המטרה היא לסייע בפתרון בעיות של הפרט בתא המשפחתי, הזוג והמשפחה כולה, בשאיפה לשינוי דפוסי ההתנהגות המשפחתיים.

טיפול משפחתי – מצילים את המשפחה ביחד!

כשהאיזון בתא המשפחתי מופר, הדבר עלול להשפיע על כל שגרת החיים מחוץ למשפחה – אם זה בעבודה, בזוגיות של אחד הילדים, ועל מצב הרוח באופן כללי. ברוב הפעמים הבעיה מתעוררת אצל אחד מבני המשפחה, כגרורה למשבר במערכת היחסים המשפחתית כולה. במצבים אחרים מדובר על משברים משפחתיים הנוצרים כתוצאה ממשבר שלא בשליטת המשפחה.

להלן מספר דוגמאות למקרים בהם נדרש טיפול משפחתי במטרה להחזיר את המשפחה למסלול התקין:

  • משברים הנוצרים כתוצאה משינוים בשגרת החיים – מחלה קשה, אבדן עבודה, מוות, גירושין, מעבר דירה, הגירה ועוד.
  • משברים הקשורים בקשיים התנהגותיים ורגשיים של הילדים – בעיות חברתיות, תלות, מאבקי כוח, יחסים מורכבים בין אחים, קושי בהצבת גבולות מצד ההורים, ועוד.
  • בנייה מחדש של התא המשפחתי – לאחר גירושין, או מוות. הגדרה מחדש של התא המשפחתי, ביסוס היחסים בין בני המשפחה שמקבלים אליהם חברי משפחה חדשים, ועוד.

לא מוותרים על הנכס החשוב לנו מכל

המשפחה הינה מערכת שלמה שתפקודה התקין תלוי בחברי המשפחה והקשרים ביניהם, שעלולים להיות לפעמים מורכבים מאוד. החצר הפנימית היא הכתובת שלכם אם אתם זקוקים לסיוע בחיזוק התא המשפחתי מכל סיבה שהיא. אנו נלווה אתכם לאורך התהליך, במקצועיות והקשבה, עד להשבת החיים למסלולם התקין.

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן