יום המשפחה

לקראת יום המשפחה, שיצוין ב- ל' בשבט – 25 בפברואר 2020 , בואו לבחור ולתכנן את זמן האיכות המשותף בנושא "יום המשפחה" עם העובדים/הקהילה, בני ביתנו, הזדמנות להעלות סוגיות, במעגלי שיח, מפגשי תרבות, מענים אישיים בנושא שלרב לא ניתן לו מקום בסדר היום העמוס של כולנו... בנושא הפגש/פוגש/יפגוש כל אחד מאיתנו – אז בואו נדבר ונעשה !!!

לקראת יום המשפחה הזדמנות לזמן איכות, בבית, בקהילה, בעבודה – כל ההצעות הם מניסיון והכרות עם בעלי המקצוע והתוצאה המצופה
צרו קשר ונתאים לכם את המענה לצורך המדויק שלכם

הצגת יחיד – סיפור אישי מרגש ונוגע, של בת משפחה בלינה המשותפת בקיבוץ אז כילדה והיום בגיל 50,- והתובנות שלה – "עובדות ותחושות של משפחתי אז והיום"

לאחר ההצגה יערך דיון מונחה עם הקהל.

צילומי משפחה מקצועיים – בבית, בטבע ובכל מקום שתיבחרו, מתנה של יחד עם כל בני המשפחה הגרעינית/מורחבת – ממש הזדמנות חוויתית ויצירתית עם תוצר איכותי.

מופע סטנדאפ – צחוק יפה לבריאות – זו דרך נפלאה לקבל מראה על עצמנו. סיטואציות במשפחה הרב דורית, כאלה שאנו מודעים להם יותר ו/או פחות (מתאים לאירוע חברה וקהילה)

אצלנו בחצר/בפארק השכונתי – הפעלה מקצועית וחוויתית מחוץ לבית,,, כזו היוצרת יחד, בעשייה חוויתית משותפת תוך העצמת החוזקות של כל פרט במשפחה, על פי גילו ומצבו.

הרצאסבא/מעבירים הלאה – מפגש מובנה בבית, בו מסופר סיפור משפחתי בגוף ראשון, כזה שטרם הושמע בשלמותו מול כלל בני המשחה, תוך תיעוד וצילום – למען הנצחת הערב והגשת זיכרון מתועד אצל כל בין משפחה.

ערב שירה משפחתי/קהילתי/ארגוני – זמרת ונגנים מקצועיים עם רפרטואר מרגש וחוויתי של שירים של פעם ושירים מהיום בנושא משפחה- מהיום המשלבים קטעי קריאה וכולנו.

משחקים של פעם – מפגש חוויתי, מהנה, כזה המעלה זיכרונות אצל בני המשפחה הבוגרים, יוצר שיתוף בגוף ראשון…"חוויה שלא תשכח"

לפרטים נוספים והזמנות חייגו 050-3117123 או צרו קשר

יום המשפחה – מיום האם ליום המשפחה

  • מה הסיבה שיום האם הפך ליום המשפחה ?
  • האם/מה השינוי שקרה בתחום האחריות לצרכי הבית ובני המשפחה, בחברה המערבית והישראלית בעשורים האחרונים ?
  • אילו מבני משפחות אתם מכירים בחברה המודרנית ?
  • האם תפקיד מי מההורים במשפחה אחיד ומובנה לאמא ולאבא ?
  • איך אתה רואה את השינויים, המקום למי מבני המשפחה שלך ?
  • מה ההזדמנות המתאימה לי לציין את יום המשפחה בבית, במקום העבודה, בקהילה ?

יום האם מצוין בעולם ובישראל גם כן מזה שנים, מתוך רצון להאיר ולהוקיר את מקום האישה/האם ועשייתה הרבה, זו שדואגת יום יום במסירות בתפקידים ביתיים שנתפסו בעבר כנחלתן הבלעדית של נשים: תחזוקת הבית, טיפוח בני המשפחה, חינוך הילדים וגידולם. למען בני ביתה לכל צרכי החיים.

בעשורים האחרונים, עלתה והתקבלה ההכרה לשינוי החברתי ובמבנה המשפחה המסורתית, אנו עדים לכך שהנשים יצאו אל מחוץ לבית, ללמוד, לעבוד, להתפרנס באופן עצמאי, לייצר עניין ומשמעות בתחום מקצועי בנוסף למחויבות הלא בלעדית לצרכי הבית ובני המשפחה.

במקביל, אנו מזהים סוגי משפחות רבות, מעבר למשפחה המסורתית אותה הכרנו מזה דורי דורות, כגון : משפחה חד מינית (שני אבות/שתי אימהות), משפחה חד הורית, משפחה פרק ב' או פרק ג' – עם הארכת תוחלת החיים והעצמת העצמאות של הנשים.

מכאן, אנו,ילדנו, נכדינו עדים לשינוי, פתיחות, דיאלוג, מקום לכל מי מבני המשפחה, תוך חלוקה של תפקידי ההורים ותחזוקת הבית. נכון להיום אין "מרשם" אחיד,יש אופציות שונות ומגוונות– וכל אדם קובע עם עצמו בן זוגו איך וכיצד מתאים להם לשלב את תפקידי חוץ והפנים בבית.

לפרטים נוספים והזמנות חייגו 050-3117123 או צרו קשר

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן