מיצוי זכויות

בריאותנו עלולה להיפגע, והסיבות לכך הן רבות; בין אם מדובר בפציעה, התפרצות מחלה פתאומית ואותותיה של הזיקנה – בכל מקרה אנו מוכרחים לדאוג לעצמנו לאיש מקצוע שיסייע לנו בתהליך מיצוי זכויות יעיל ומלא על מנת שנוכל לקבל את המגיע לנו מהמדינה.

בבואנו לבחור איש מקצוע אמין ומקצועי, חשוב לוודא ראשית שהינו בעל תעודה והסמכה לכך, שבאמתחתו ניסיון בתחום בו אנו דורשים את עזרתו, ושמאחוריו עומדת שורה של לקוחות מרוצים. תוכלו למצוא המלצות ע"י שיטוט קצר ברשת, או בדיקה אצל קרובים וחברים. התהליך עלול להיות מעט מעיק, אך בעניין רגיש כל כך – ברור שאנו נרצה להיעזר בגורם המקצועי ביותר.

מיצוי זכויות – לדרוש את המגיע לנו

הסיטואציה בה אנו מבינים שירדנו מתפקודנו ברמה מסוימת, וכעת יש סיכוי שלא נוכל לצאת לעבוד ונהיה תלויים יותר בסובבים אותנו, עלולה להיות מבלבלת. נשאלת השאלה כיצד ניתן להקל על המצב? מיצוי זכויות הוא הדבר העיקרי שעלינו לשאוף אליו – קיימות מגוון קצבאות המשמשות כהכנסה במקרה והאדם לא מסוגל לצאת לעבוד, ומעניקות הקלות היכן שצריך.

החצר הפנימית שמה לה למטרה לסייע באיתור ההקלות המגיעות ללקוח, הקצבאות והזכויות המגיעות לו על פי חוק בהתאם למצבו. תוכלו לפנות אלינו בנושאים רבים כגון:

  • מומחים לתביעות סיעוד
  • מומחים להכנה לפרישה וכלכלת המשפחה
  • מומחים לצוואות, אפוטרופוס, וביטוח לאומי
  • מומחים לניהול נכסים ופרויקטים
  • ועוד

אל תוותרו על הזכויות שלכם!

אנשי המקצוע הפועלים במרכז החצר הפנימית, נבחרו בקפידה והינם בעלי ידע וניסיון רב. הם זמינים ומחויבים ללקוחותיהם, בשל העובדה שהם מבינים שתפקידם הוא שליחות חשובה מאין כמותה. אין צורך להרגיש חסרי אונים, פנו אלינו כעת ובעלי המקצוע האמינים שלנו ילוו, ידריכו וייעצו לכם בכל עניין.

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן