ניהול טיפול

כחלק משירותיהם של מרכזי בריאות הנפש או השיקום, ניתן למשפחות שירות של ניהול טיפול המקנה למשפחה שקט נפשי וביטחון בגורמים המקצועיים המטפלים בצרכיו של בן המשפחה הזקוק להם. תפקידו של מנהל הטיפול הוא לבנות, בשיתוף פעולה מלא של המשפחה ויחד עם אנשי מקצוע, תכנית טיפול מקצועית.

ניהול טיפול נכון

כאשר בן משפחה מטופל, יתכן וסביבו יפעלו גורמים רבים הפועלים להשבתו למסלול החיים התקין; החל מרופאים, פיזיותרפיסטים, בני משפחה ועוד. על כל הגורמים לעבוד בשיתוף פעולה וסנכרון, להשגת אפקטיביות מלאה בכל הערוצים העוסקים בטובתו של המטופל. ניהול טיפול יהיה יעיל אם יעמוד במספר קריטריונים:

  • תיווך – מנהל הטיפול הוא הגורם המתווך בין המטופל, המשפחה והצוות המטפל. עליו להדריך את המשפחה כיצד לפעול, ולהמליץ על הטיפול המתאים ביותר לכל מקרה ספציפי.
  • ידע נרחב – על מנהל הטיפול לדעת לנהל שיח מקצועי עם בעלי המקצוע הפועלים סביב המטופל, לשלוט בשפה המקצועית של כל אחד מהם ולהכיר לעומק את המימד המקצועי ממנו הגיע.
  • יכולות התבטאות – מנהל הטיפול משתתף בישיבות ופגישות ועליו להיות בעל יכולת לתעד את ההתקדמות בדו"חות מקצועיים ואמינים.
  • אמפתיה ויכולת הדרכה – אי אפשר לעסוק בתפקיד כזה בלי להביע אמפתיה למצב של המטופלים והמשפחות אשר תחת אחריותו. בנוסף, עליו לדעת להרגיע אותם במצבים מסוימים ולהסביר להם בשפה ברורה את הצעדים הבאים שיש לנקוט.

החצר הפנימית – אנחנו דואגים לכם

אנו בחצר הפנימית, מציעים מידע מקצוע, אימונים והסברים מפורטים במטרה להשיג את התוצאות הטובות ביותר, ולהחזיר את המשפחה לשגרת החיים המוכרת לה כמה שיותר מהר. הניסיון הרב שלנו מוכיח שפנייה לגורמים מקצועיים במצבי משבר, תקל באופן משמעותי על העומס הנפשי וחוסר הוודאות המלווים את המטופל ובעיקר את מהמשפחה המטפלת בו. אנו כאן על מנת לאפשר לכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר, במקצועיות והקשבה המרביים.

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן