שיקום אחרי תאונת דרכים

במקרה בו חלילה בן משפחה מעורב בתאונה, תידרש המשפחה ללוות אותו בתהליך שיקום אחרי תאונת דרכים שלעתים עלול להתגלות כארוך מאוד. לא ניתן לתאר במילים את כמות הכוחות ותעצומת הנפש הנדרשים מבני המשפחה התומכת וכן כמובן מהנפגע עצמו על מנת להצליח להתמודד עם המצב החדש בצורה היעילה והטובה ביותר – גם עבור הנפגע וגם עבור משפחתו.

תהליך שיקום אחרי תאונת דרכים

תהליך שיקום אחרי תאונת דרכים עלול להיות ארוך ומתיש גם לנפגע וגם לסובבים אותו. ישנם מס' גורמים קריטיים המקלים על הנפגע בתהליך:

  • טיפולים רפואיים – אשפוזים במקרי פציעה, חבישות מסובכות ועוד. ואף טיפולים משקמים להחזרת התפקוד המלא של הנפגע כגון פיזיותרפיה, דיקור סיני ועוד.
  • טיפולים נפשיים – תאונה היא טראומה ההופכת את חייו של הנפגע, לא רק מבחינה גופנית אלא גם נפשית. ייעוץ, הקשבה וליווי יתרמו פלאים לתהליך ההחלמה ויקנו ביטחון עצמי לנפגע.
  • תמיכה סביבתית – הידיעה שיש מי שמחכה לכך שיחלימו, מדרבנת את הנפגעים לרצות להחלים מהר יותר. זהו הפרמטר החשוב ביותר בתהליך ההחלמה, שכן עצם קיומה של הסביבה התומכת משמחת ומרגיעה את הנפגע, כשנוצר אצלו הרצון לחזור לתפקוד מלא ולשגרת חיים נורמלית עם חבריו ומשפחתו.

שיקום מוצלח מתחיל בעבודת צוות

תהליך השיקום לאחר תאונה מבוסס על שיתוף פעולה בין הנפגע, בני המשפחה והמטפלים – כולם פועלים ביחד במטרה לעזור להצלחת הטיפול. אם חלילה וחס אחד מבני משפחתכם נפגע בתאונה, אנו בחצר הפנימית מזמינים אתכם לפנות אלינו; הצוות המקצועי שלנו ידאג להנחות, לייעץ וללוות אתכם ואת בן משפחתכם הפגוע בתהליך השיקום כולו. הבריאות שלכם היא מטרה עליונה עבורנו, ואנו נשתמש בכל האמצעים שלרשותנו על מנת להחזיר לכם אותה, ולאחר מכן נשיב אתכם לשגרת חייכם.

מוזמנים לפנות בכל שאלה חייגו עכשיו 050-3117123 או צרו קשר

אולי תרצו לקרוא..

WhatsApp chat
Call Now Button דילוג לתוכן